Wiadomość

Ogłoszenie archivalne

Cieśla szalunkowy

Umowa o pracę
O firmie Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to agencja rekrutacyjna, która już od 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego holenderskiego Klienta - firmy z branży budowlanej specjalizującej się w stawianiu fundamentów pod magazyny i budynki komercyjne - poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: różne lokalizacje na terenie Holandii
Sposób aplikowania: Aplikuj przez formularz
Publikujący ofertę

Opis

 Opis stanowiska:

  • praca na niezależnym stanowisku jako cieśla szalunkowy przy budowie fundamentów pod magazyny i budynki komercyjne.
  • sprawdzanie betonu i obliczanie obciążeń.
  • samodzielne wykonywanie drewnianych szalunków i montaż elementów prefabrykowanych.
  • tworzenie konstrukcji betonowych rynien.
  • przygotowanie i instalacja klamer, wiercenie pod kotwę, osadzenie kotwy i dbanie o prawidłowe wiązanie.
  • praca z wykorzystaniem zrobotyzowanych tachimetrów (Roboty Total Station).
  • rozładunek elementów z ciężarówki.
  • szkolenie nowych pracowników.
  • dbanie o bezpieczeństwo w pracy.
  • praca na zewnątrz, na terenie całej Holandii.

 Wymagania:

  • min. 5 lat doświadczenia w pracy jako cieśla szalunkowy.
  • dobra znajomość języka angielskiego.
  • własne auto.
  • wykształcenie w zawodzie cieśla.
  • umiejętność pracy w zespole.

 Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na warunkach holenderskich.
  • wynagrodzenie przez pierwszy miesiąc zatrudnienia: 12,41 € brutto/h (po okresie wdrożenia - 14,60 € brutto/h).
  • gwarantowane 40h pracy w tygodniu (możliwość nadgodzin).
  • zakwaterowanie (pokój 1-osobowy) - płatne 75€/tydzień.
  • ubezpieczenie - płatne 22€/tydzień.
  • zwrot kosztów dojazdu - 0,19€/km.
  • dodatek za czas poświęcony na dojazd do/z miejsca budowy (dot. dojazdów powyżej 60 min.).

Dodatkowe informacje:

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika).

Podsumowanie oferty

Proponowane wynagrodzenie (brutto) 12,41

Lokalizacja

Europa Zachodnia, Zagranica