Asystent Projektanta Branży Elektroenergetycznej

Umowa o pracę
Asystent Projektanta Branży Elektroenergetycznej
O firmie Egis Poland jedno z największych biur projektowych w Warszawie
Sposób aplikowania: praca@egis-poland.com
Publikujący ofertę

Opis

Egis Poland jedno z największych biur projektowych w Warszawie w związku dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje osoby na stanowisko:

 

 STARSZEGO ASYSTENTA/
ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY ELEKTROENERGETYCZNEJ

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Domaniewska 39A

 

Zakres obowiązków:

Wykonywanie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami Klienta

 

Oczekujemy:

Minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu,

Wykształcenia wyższego (lub w trakcie ostatnich lat nauki),

Dobra znajomość programu AutoCAD, MicroStation.

 

Oferujemy:

Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

Możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

Elastyczne godziny pracy,

Praca w doświadczonym zespole.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres

email: praca@egis-poland.com z dopiskiem „PRACA - APE"

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych, w tym moim życiorysie i liście motywacyjnym, przez Egis Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa) dla celów rekrutacji na potrzeby spółek z grupy Egis oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem poinformowany, że Administratorem moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych jest Egis Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa). Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz udziału w dalszych procesach rekrutacji na potrzeby spółek z grupy Egis. Przetwarzanie danych osobowych w zakresie podanym w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy odbywa się w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest obowiązkowe. Przetwarzanie innych, podanych przeze mnie danych osobowych odbywa się na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody. Podanie pozostałych danych, innych niż wymienionych w art. 221§ 1 Kodeksu Pracy jest dobrowolne, ale niezbędne dla osiągnięcia wskazanego celu. Przysługuje mi prawo do dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Powyżej wyrażona zgoda może zostać przeze mnie odwołana w każdym czasie. Moje dane będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji, jednak nie dłużej niż 10 lat. Dodatkowo, będą mogły być przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń związanych z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych powyżej. Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

Podsumowanie oferty

Dział Pr..........pokaż
Branża In..........pokaż
Stanowisko As..........pokaż
Proponowane wynagrodzenie (brutto) -

Lokalizacja

Warszawa, mazowieckie, Polska